+420 377 322 901

Hänel Büro- und Lagersysteme

Inovace, vývoj a nejmodernější technologie

Uplynulo již více než 50 let od doby, kdy zakladatel firmy Gerhard Hänel v roce 1957 jako první výrobce v Evropě zahájil sériovou výrobu oběžných regálů na principu páternosteru.

V současné době jsou všechny systémy Hänel vyráběny ve třech závodech vybavených nejmodernější technologií a exportovány do celého světa.

Inovace a výkony, dynamika a myšlenky, nové technologie a kolektivní duch udělaly z firmy Hänel jednoho z nejvýznamnějších výrobců skladovacích a organizačních systémů. Vysoká spolehlivost a bezpečnost jsou vlastnosti, které oceňují všichni uživatelé systémů Hänel.

High-Tech výrobní technologie a vývoj

Centrum současného procesu výroby tvoří moderní automatizovaný sklad plechů, který je umístěn přímo ve výrobě. Slouží rovněž jako mezisklad pro komponenty, které jsou dále zpracovávány na automatizovaných pracovištích.

Nejen využití laserové technologie, ale i svářecí automaty, které byly vyvinuty pro firmu Hänel, to vše je zárukou přesnosti a kvality výroby. Z důvodu nutnosti dosažení vysoké produktivity jsou rovněž využívána plně robotizovaná pracoviště.

Odpovídající pozornost je rovněž věnována vývoji, jehož výsledek musí zohledňovat veškeré požadavky, normy a standardy.

Odpovědnost k životnímu prostředí

Je samozřejmostí, že výroba ve všech výrobních závodech odpovídá všem normám a standardům ochrany životního prostředí. V maximální míře jsou využívány materiály s možností recyklace.

Hänel závod 1 - Hlavní výrobní závod
Bad Friedrichshall, Německo

Hänel závod 2
Wiesentheid / Bavorsko, Německo

Hänel závod 3
Altstätten SG, Švýcarsko