+420 377 322 901

Hänel Lean-Lift® - vertikální zakladač

Flexibilita, efektivnost a hospodárnost v logistice

Hospodárnost, efektivita a ekologie – požadavky, které musí splňovat moderní intralogistika

S Hänel Lean-Lift® vám nabízíme vysoce kvalitní Hi-Tech systém pro správu skladu a manipulaci s materiálem. Automatizovaný skladový systém přináší úsporu prostoru, šetří čas a náklady. Systém umožňuje zásadně zefektivnit technologické a pracovní postupy.

Ergonomie a bezpečnost

Ergonomicky uzpůsobené pracoviště minimalizuje náročnost na fyzické zatížení obsluhy. Splnění norem ergonomie a bezpečnosti je řešeno již v etapách vývoje produktu.

Více než 60% úspora prostoru

Hänel Lean-Lift® maximálně využívá dostupnou výšku prostoru – podobně jako výškový regál. Jednou z mnoha předností je maximální využití celé výšky prostoru beze ztrát, které vznikají v důsledku různorodosti ukládaného materiálu. Díky tomu vzniká na velmi malém prostoru maximální skladová kapacita. Výsledkem je efektivní uspořádání prostoru a významná úspora nákladů.

Správné rozhodnutí

Chcete-li zlepšit Váš proces intralogistiky nebo snížit náklady na skladování, naše obchodní oddělení Vám rádo poskytne více informací a navrhne řešení přímo na míru dle Vašich potřeb.

Úspora času

Hänel Lean-Lift® dopraví požadované zboží během několika sekund do výdejního místa. Veškeré další manipulace probíhají v ergonomicky optimální výšce. Jedná se o pohyb založený na principu zboží k obsluze, nikoliv naopak. Přístupové časy jsou výrazně zkráceny, čímž dochází k podstatnému zrychlení procesu vychystávání.

Optimalizace správy skladu

Moderní Hänel mikroprocesorová řídící jednotka může být samostatně použita pro správu a řízení skladu. Zároveň umožňuje komunikaci s centrálním informačním systémem. Přitom je vždy zaručen přehled o aktuálním stavu skladu.

Ochrana životního prostředí

Výroba probíhá ve všech třech závodech společnosti Hänel Büro- und Lagersysteme GmbH s ohledem na dodržování nejnovějších předpisů a požadavků zavazujících se k ochraně životního prostředí. K výrobě jsou využívány pouze materiály šetrné k životnímu prostředí a je kladen důraz na použití recyklovatelných materiálů. Nejen výroba, ale také samotný Hänel Lean-Lift® pracuje na ekologických principech. Provedení Hänel EcoDrive® přispívá ke snižování emisí CO2.