+420 377 322 901

Hänel Lockomat®

Samoobslužný systém s řízenou kontrolou přístupu

Hänel Lockomat® je systém pro bezpečné uložení a plně kontrolovaný přístup a obsluhu.

Vzhledem k těmto vlastnostem umožňuje Hänel Lockomat® vytvoření samoobslužného systému. Využití nalezne především v oblasti výdejen nářadí a měřidel nebo při potřebě zajištění trvalého přístupu k náhradním dílům nebo jiným součástkám.

Přístup uživatele je chráněn nutností identifikace pomocí hesla nebo prostřednictvím osobního průkazu s kódem. Na základě identifikace umožní systém přístup pouze ke skladovým místům, která jsou pro tuto identifikaci povolena. Veškeré přístupy a skladové manipulace jsou řízeny a zaznamenávány řídícím počítačem.

Řídící software zajišťuje trvalý přehled o stavu uložených zásob a provádí rovněž další skladové operace jako je např. sledování limitních množství, příprava objednávek, vyskladňování FIFO metodou, případně sledování doby expirace.

Provedení výdejního místa

Segmentované dveře v obslužném prostoru lze ovládat jednotlivě nebo ve skupinách s ohledem na velikost uloženého materiálu.

Přednosti systému Hänel Lockomat®:

  • Možnost vytvoření samoobslužného systému.

  • Zcela kontrolovaný přístup dle definovaných práv s jednoznačnou identifikací obsluhy.

  • Segmentové dveře ve výdejním místě je možno navrhnout v závislosti na velikosti uloženého zboží, materiálu, nářadí nebo měřidel.

  • Možnost kompletního řízení ze strany nadřízeného počítače a propojení do informačního systému.