+420 377 322 901

Přehled realizovaných systémů ve Slovenské republice

Dodávky do oblasti průmyslu, bankovnictví, státní správy ...

Ve Slovenské republice jsou systémy KASYS založené na automatizovaných systémech Hänel Rotomat® a Hänel Lean-LIft® využívány v řadě oblastí. Administrativní systémy jsou nasazeny např. u bankovních institucí, finančních institucí nebo pojišťoven. Značné uplatnění nacházejí také v oblasti státní správy při realizacích spisoven nebo kartoték.

Pro průmysl jsou realizovány komplexní dodávky naplňující úkoly jednotlivých částí logistických řetězců. Nezastupitelnou roli hrají tyto systémy v oblasti organizace a správy výdejen nářadí a měřidel. Dalšími realizacemi jsou řešení problematiky mezioperačních skladů, distribučních skladů nebo realizace operativních skladů náhradních dílů. V této oblasti je možno jako příklad uvést následující uživatele:

IKEA, IMC, Johns Manville, Miba Sinter Slovakia, OSRAM, RF, SACHS, TESLA, VACUUMSCHMELZE, VW a další

Existuje rovněž řada řešení na základě speciálního zadání a specifických požadavků na provedení a provoz systémů. V této oblasti je možno uvést jako příklad realizace pro oblast nemocnic nebo elektráren, včetně elektrárny jaderné. Realizace jsou prováděny včetně souvisejících služeb a je plně zajištěn záruční i pozáruční servis.