+420 377 322 901

Hänel Rotomat® pro průmysl

Optimalizace procesů a snížení nákladů

Kvalita a špičková technologie "Made by Hänel"

Pan Gerhard Hänel založil v roce 1953 společnost Hänel Büro- und Lagersysteme GmbH a již v roce 1957 měla společnost jako první výrobce v Evropě sériovou výrobu na archivační systémy založené na principu páternosteru.

Dnes probíhá výroba systémů Hänel Rotomat® a Hänel Lean-Lift® ve třech výrobních závodech a produkty jsou exportovány prakticky do celého světa. Společnost Hänel Büro- und Lagersysteme GmbH je zastoupena ve více než 60 zemích světa.

Úspora prostoru až o 60%

Hänel Rotomat® pro průmysl plně využívá výšky prostoru. Díky kompaktní konstrukci je v praxi dosahováno zvýšené skladovací kapacity, a to až o 60%. Tímto způsobem lze daleko efektivněji využít celkové kapacity skladu.

Úspora času

Hänel Rotomat® garantuje rychlý přístup k uloženému materiálu a jeho rychlé dopravení do výdejního místa.

Ergonomie

Obsluha probíhá vždy v optimální ergonomické poloze. Odpadá vyhledávání ve skladových regálech, používání žebříků nebo jiné obdobné techniky. Přínos není pouze v oblasti ergonomie, ale i v oblasti podstatného zvýšení bezpečnosti práce.

Životní prostředí

Samozřejmostí je, že celá výroba probíhá zcela v souladu s požadavky a normami na ochranu životního prostředí. V maximální míře je rovněž využíváno recyklovaných materiálů.

Rotomat průmysl

Správné rozhodnutí

Pokud je vaším cílem zlepšení organizace skladu a snížení nákladů na skladování, pak je rozhodně správnou cestou využití automatizovaných skladových systémů Hänel Rotomat® a Hänel Lean-Lift®.

Dlouholeté zkušenosti jsou pro vás garancí, které zajistí, že jak návrh, tak realizace celého logistického subsystému proběhne bez problému s důrazem na nejvyšší kvalitu.